تصمیم به جراحی زیبایی

انجام هر عمل جراحی دارای مزایا و معایب منحصر به فردی است که لازم است قبل از عمل بوسیله جراح و بیمار مورد ارزیابی قرار گیرند. این مسئله در اعمال جراحی

زیبایی اهمیت بیشتری پیدا می کند زیرا این گونه عمل ها در بسیاری از موارد جنبه فوریتی ندارد و میتوان با آسودگی خاطر و با آرامش و وقت گذاشتن همه جنبه های

عمل را به دقت ارزیابی نمود.بیاد داشته باشید که همیشه ” ایمنی ” باید در یک عمل جراحی اولویت اول باشد. پس :

 ۱ . ابتدا برای خودتان مشخص کنید که دنبال چه چیزی هستید ؟ این عمل جراحی چه فایده ای برای شما دارد و چه خطراتی با خود دارد؟

۲ . انجام اقدامات غیر جراحی و یا جراحی به منظور زیبایی به هیچ عنوان ناپسند نیست وکاملا عقلانی است. بررسی کنید که این اقدام تاچه حد میتواند شما را زیباتر کند؟

۳ . پس از پاسخ به دو سوال بالا با یک فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دارای مدرک تحصیلی معتبر مشورت کنید. اسامی این جراحان زیبایی مورد اطمینان را میتوانید از وب سایت رسمی انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران در اینجا پیدا کنید.

۴ . بر اساس اطلاعات قبلی خودتان و مشاوره ای که با فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی انجام داده اید ، اکنون تصویر واضح تری از عمل جراحی خواهید داشت و می توانید بهتر تصميم بگیرید.

۵ .مراحل بعدی شامل اقدامات قبل و بعد از عمل معمولا توسط جراح برای شما شرح داده می شود و ممکن است بر حسب هر عمل تا حدی متفاوت باشد.